zonsondergang slider.png banner-20200911-01.png webshop slider KHC S 28122020.png sponsors-4.png zomerhockey slider.png
Wedstrijden
Jeugd
Senioren
Dit schema loopt van 22-2-2021 t/m 4-4-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:15 - 17:30 Meisjes C3 Emma Stikker V1 - CD
16:15 - 17:30 Meisjes D3 Pam Sengers
Zasha van Hoeve
V1 - AB
17:30 - 18:45 Meisjes A2 Edith Karsten V1 - CD
17:30 - 18:45 Meisjes B1 Pepijn Hendriksen V1 - AB
17:30 - 18:45 Meisjes B2 Julia Wolfs V2 - AB
18:45 - 20:00 Jongens A1 Esmay Buis V1 - CD
18:45 - 20:00 Meisjes A1 Bas van Haaster V1 - AB
18:45 - 20:00 Meisjes A3 Edith Karsten V2 - AB
19:30 - 20:30 Trimmers Nikki Snoek
Wouter Rempt
V2 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 17:00 Meisjes D4 Christiaan Smit V1 - CD
17:00 - 18:15 Jongens D1 Martijn Jager
Lucas Levin
V1 - CD
17:00 - 18:15 Meisjes B4 Arlette Vonden hoff - Prinsen V2 - AB
17:00 - 18:15 Meisjes D1 Mika Hanenberg V1 - AB
17:00 - 18:15 Meisjes D2 Benthe Jager
Christiaan Smit
V2 - CD
18:15 - 19:30 Jongens B1 Dajo Spierenburg
Dennis Zuyderduyn
V1 - CD
18:15 - 19:30 Jongens C1 Sierd Schotanus
Tjade Bijlsma
V2 - AB
18:15 - 19:30 Meisjes A4 Julia Wolfs V2 - CD
18:15 - 19:30 Meisjes C1 Mike Neijenhoff V1 - AB
19:30 - 20:30 Dames 1 Hans Dorrestijn
Wilmer van Dijk
V1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 Meisjes 3 F1 Ties van Hoeve V1
15:00 - 16:00 Meisjes 3 F2 Martijn Jager V1
15:00 - 16:00 Meisjes 3 F3 Benthe Jager V1
15:00 - 16:00 Meisjes F nieuw Christiaan Smit V1
16:00 - 17:00 FunkeyGroep Amy Spanjaard
Fien van Westerop
V3 - A
16:00 - 17:00 Jongens 3 F1 Christiaan Smit V1 - AB
16:00 - 17:00 Jongens 6 E1 Martijn Jager V1 - AB
16:00 - 17:00 Jongens F nieuw Training V1 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 6 E1 Bo Berkhout V2
16:00 - 17:00 Meisjes 6 E2 Amy Den Nieuwenboer V2
16:00 - 17:00 Meisjes 6 E3 Ties van Hoeve V2
16:00 - 17:00 Meisjes 6 E4 V2
16:00 - 17:00 Meisjes 8 E2 Lois Buis
Ole Kambeel
V1 - CD
16:45 - 17:45 Meisjes 8 E1 Indy Roos Rube
Lieve Oosthoek
V3 - CD
17:00 - 18:15 Meisjes B2 Edith Karsten V1 - CD
17:00 - 18:15 Meisjes C2 Annette van Dieden V1 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes C3 Emma Stikker V2 - CD
18:15 - 19:30 Meisjes A1 Bas van Haaster V1 - CD
18:15 - 19:30 Meisjes A2 Florance Groeneweg V2 - CD
18:15 - 19:30 Meisjes A3 Edith Karsten V1 - AB
18:15 - 19:30 Meisjes B3 Martijn Jager V2 - AB
19:30 - 20:30 Dames 3 Flip Vervliet
Reinier Kuijt
V1 - CD
19:30 - 20:30 Dames 4 Wouter Rempt V1 - AB
19:30 - 20:30 Heren 3 Sierd Schotanus V3 - AB
19:30 - 20:30 Heren 4 (O) Dajo Spierenburg V3 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 17:00 Meisjes D4 Christiaan Smit V1 - CD
17:00 - 18:15 Jongens C1 Sierd Schotanus
Tjade Bijlsma
V1 - AB
17:00 - 18:15 Meisjes C1 Mike Neijenhoff V1 - CD
17:00 - 18:15 Meisjes D2 Benthe Jager
Christiaan Smit
V2 - AB
17:00 - 18:15 Meisjes D3 Pam Sengers
Zasha van Hoeve
V2 - CD
18:15 - 19:30 Jongens A1 Esmay Buis V1 - CD
18:15 - 19:30 Meisjes B1 Pepijn Hendriksen V1 - AB
18:15 - 19:30 Meisjes D1 Mika Hanenberg V2 - AB
19:30 - 20:30 Heren 1 Robbert Zevalkink V1
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens 3 F1 Christiaan Smit V2 - AB
16:00 - 17:00 Jongens 6 E1 Lucas Levin V1
16:00 - 17:00 Jongens Benjamins 1e jaars V3
16:00 - 17:00 Meisjes 3 F1 Maurice Thijssens
Thijs van Dieden
V2 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 3 F2 Floriene Otten V2 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 3 F3 Emma Stikker V2 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 3 F-Stage 1 Zasha van Hoeve V3
16:00 - 17:00 Meisjes 3 F-Stage 2 Annette van Dieden V3
16:00 - 17:00 Meisjes 6 E1 Martijn Jager V1
16:00 - 17:00 Meisjes 6 E2 Amy Den Nieuwenboer V1
16:00 - 17:00 Meisjes 6 E3 V1
16:00 - 17:00 Meisjes 6 E4 V1
16:00 - 17:00 Meisjes 8 E1 Lieve Oosthoek
Indy Roos Rube
V2 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 8 E2 V2 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes Benjamins 1e jaars Annette van Dieden V3
16:00 - 17:00 Meisjes Benjamins 2e jaars Zasha van Hoeve V3
16:00 - 17:00 Meisjes F nieuw V2 - AB
16:00 - 17:00 Mixed 3 F-stage 1 Benthe Jager V3
17:00 - 17:45 Keepers E Jeugd Trainingsgroep V2 - CD J6E1/M6E1/M6E2/M6E3 M8E1/M8E2/M8E3 Trainers: Marije van der Giesen Famke de Wit
17:00 - 17:45 Keepers JD1/JC1 Trainingsgroep V2 - CD Trainers: Julia Wolfs en Fiene van der Hooft
17:00 - 17:45 Keepers MD1/MD2/MC3/MB4 Trainingsgroep V2 - CD Trainers: Julia Wolfs en Fiene van der Hooft
17:00 - 18:00 Basis Hockey Technieken Christiaan Smit V1 - CD
17:00 - 18:15 Jongens D1 Martijn Jager
Lucas Levin
V1 - AB
17:00 - 18:15 Meisjes C2 Annette van Dieden V2 - AB
18:00 - 18:45 Keepers MC1/MC2/MB2/MA2 Trainingsgroep V1 - CD Trainers: Julia Wolfs en Fiene van der Hooft
18:15 - 19:45 Meisjes A4 Esmay Buis V1
18:15 - 19:45 Meisjes B3 Martijn Jager V1
18:15 - 19:45 Meisjes B4 Esmay Buis V1