hockey (164 of 233).jpg Hockey (78 of 175).jpg Hockey (45 of 175).jpg Hockey (109 of 175).jpg 14940026_1683013525345633_9059045724972224366_o.jpg 14976681_1683012315345754_8221630968384198776_o.jpg strawberries3.jpg
Mijn Team
Wedstrijden
Jeugd
Senioren

Wedstrijdschema


Overig
Mix 3 FS 1 - Oefenwedstrijd mix fs2
09:30
Uit
Mix 3 FS 2 - Kraaien
09:00 - V2
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Meisjes A
MA1 - HBS MA2
15:45
Uit
MA2 - Mijdrecht MA2
17:30
Uit
MA3 - Bloemendaal MA4
16:00 - V1
Thuis
Fluiten:Casper Herrebrugh en Nanne Bakker
MA4 - FIT MA4
14:00 - V3
Thuis
Fluiten:Dennis Hooft
Meisjes B
MB1 - Terriers MB2
17:30
Uit
MB2 - Alliance MB7
10:45 - V1
Thuis
Fluiten:Branko Schuijt
MB3 - HIC MB5
13:15 - V2
Thuis
Fluiten:Eric Mak
MB4 - WFHC Spire MB1
15:15
Uit
Meisjes C
MC1 - Uitgeest MC1
09:00 - V1
Thuis
Fluiten:Cuun de Jong en Hans Jager
MC2 - Haarlem MC2
10:15
Uit
MC3 - Mijdrecht MC2
16:00
Uit
MC4 - Zandvoort MC3
15:45 - V3
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
MC5 - Terriers MC7
12:15 - V3
Thuis
Fluiten:Floris Eijkelboom en Wessel Hop
Meisjes D
MD1 - Abcoude MD1
12:15
Uit
MD2 - Qui Vive MD4
10:45
Uit
MD3 - Alliance MD6
11:30 - V2
Thuis
Fluiten:Fleur Schaap en Quinty van Rixel
MD4 - Bennebroek MD6
13:00
Uit
MD5 - Alkmaar MD8
10:30 - V3
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Meisjes E
M6 E1 - Rood-Wit ME4
09:30
Uit
M6 E2 - Myra ME4
09:00 - V3
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
M6 E3 - BHC Overbos ME4
09:00
Uit
M6 E4 - HC Spaarndam ME2
09:00 - V3
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
M8 E1 - Alkmaar M8E1
09:00 - V3
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
M8 E2 - Hoorn M8E2
11:00
Uit
M8 E3 - HISALIS M8E2
09:15
Uit
Meisjes F
M3 F1 - Haarlem MF6
09:45
Uit
M3 F2 - Bennebroek MF5
10:15
Uit
M3 F3 - Haarlem MF5
09:00 - V2
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
M3 F4 - Rood-Wit MF6
09:00 - V2
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Jongens A
JA1 - Pinoke JA2
12:30 - V1
Thuis
Fluiten:Hans Jager en Douwe van Rees
JA2 - Kraaien JA2
15:00 - V2
Thuis
Fluiten:Nico Hop
Jongens B
JB1 - Amsterdam JB4
14:15 - V1
Thuis
Fluiten:Hans Jager
JB2 - Reigers JB3
11:30
Uit
Jongens C
JC1 - Xenios JC3
15:00
Uit
Jongens D
JD1 - Alliance JD2
09:00
Uit
Jongens E
J6 E1 - Haarlem JE1
08:45
Uit
J6 E2 - FIT JE3
10:00 - V2
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
J8 E1 - Rood-Wit J8E2
08:45
Uit
J8 E2 - Alliance J8E2
10:00 - V2
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Jongens F
J3 F1 - Haarlem JF2
09:00 - V2
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten