webshop slider KHC S 28122020.png zomerhockey slider.png banner-20200911-01.png Doeken strawberries 1 beter.png zonsondergang slider.png
Wedstrijden
Jeugd
Senioren
Dit schema loopt van 28-8-2021 t/m 30-11-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:45 Meisjes D4 Floriene Otten
Indy Stappers
V1 - AB
16:45 - 18:15 Meisjes C1 Julia Wolfs V1 - CD
17:00 - 18:15 Meisjes C3 Anna Dorrestijn
Pam Sengers
V3 - CD
17:45 - 19:00 Meisjes B1 Bas van Haaster V1 - AB
17:45 - 19:00 Meisjes B2 Benthe Jager
Zasha van Hoeve
V2 - CD
18:15 - 19:30 Meisjes A1 Hans Dorrestijn V1 - CD
19:00 - 20:30 Fysio- & Herstel Hockey Trainingsgroep V2 - CD Olv Niki Snoek en Wouter Rempt
19:00 - 20:30 Dames 2 Bas van Haaster V1 - AB
19:30 - 20:30 Trimmers V1 - CD
20:30 - 22:00 Trimmers V2
20:30 - 22:00 Trimmers V1
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:15 Jongens C1 Lucas Levin
Martijn Jager
V1
17:00 - 18:15 Jongens C2 Annette van Dieden V1
17:00 - 18:15 Meisjes D3 Ole Kambeel
Thijs van Dieden
V2 - AB
18:15 - 19:30 Jongens B1 Dajo Spierenburg
Dennis Zuyderduyn
V1 - AB
18:15 - 19:30 Meisjes A3 Marlies Hooft V1 - CD
18:15 - 19:30 Meisjes B3 Bo Berkhout
Emma Stikker
V2 - AB
19:30 - 21:00 Heren 1 Robbert Zevalkink
Robbert Zevalkink
V1
19:45 - 21:15 Dames 3 Wilmer van Dijk V2 - AB
20:00 - 21:30 Dames J1 Dennis Zuyderduyn V2 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 16:45 Meisjes 3 F1 V3
15:45 - 16:45 Meisjes 3 F2 Iris Rooij V3
15:45 - 16:45 Meisjes 3 F3 Djaya Westphal V3
15:45 - 16:45 Meisjes 3 F4 Hugo van Zanten V3
15:45 - 16:45 Meisjes 6 E1 Noor Sengers V2
15:45 - 16:45 Meisjes 6 E2 Noa Koster V2
15:45 - 16:45 Meisjes 6 E3 V2
15:45 - 16:45 Meisjes 6 E4 Nina de Vries V2
15:45 - 16:45 Meisjes F nieuw V3
16:30 - 17:45 Meisjes C2 Christiaan Smit
Lois Buis
V1 - AB
16:30 - 17:45 Meisjes D2 Indy Roos Rube
Lieve Oosthoek
V1 - CD
16:45 - 17:45 Jongens 6 E1 Jacky Visser
Kiara van der Ven
V2
16:45 - 17:45 Jongens 6 E2 Lotte Jager
Sylke Verkuyl
V2
16:45 - 17:45 Jongens 6 E3 Eline Wiegand
Fee Wijdoogen
V2
16:45 - 17:45 Meisjes 8 E Nieuw V3
16:45 - 17:45 Meisjes 8 E1 Clara Carroll
Maartje Vonden Hoff
V3
16:45 - 17:45 Meisjes 8 E2 Nikky Pijpers
Rianne Timmerman
V3
16:45 - 17:45 Meisjes 8 E3 Frederique Veen
Indy de Nieuwe
V3
17:45 - 19:00 Meisjes A1 Hans Dorrestijn V1
17:45 - 19:00 Meisjes A2 Florance Groeneweg V1
17:45 - 19:00 Meisjes D1 Mika Hanenberg V2 - AB
19:00 - 20:30 Dames 1 Jeroen Siskens V1
19:00 - 20:30 Dames 2 Bas van Haaster V2 - AB
20:00 - 21:15 Heren 4 V2 - CD
20:30 - 22:00 Dames 30+ A Bruce Spencer
Bruce Spencer
V2 - AB
20:30 - 22:00 Heren 2 Lucas Zeevenhoven
Lucas Zeevenhoven
V1 - AB
20:30 - 22:00 Heren 3 (O) Esmay Buis V1 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:45 - 18:00 Meisjes C1 Julia Wolfs V1 - CD
16:45 - 18:00 Meisjes C3 Anna Dorrestijn
Pam Sengers
V1 - AB
16:45 - 18:00 Meisjes D3 Ole Kambeel
Thijs van Dieden
V3 - CD
16:45 - 18:00 Meisjes D4 Floriene Otten
Indy Stappers
V2 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes A3 Marlies Hooft V2 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes B1 Bas van Haaster V1 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes B3 Bo Berkhout
Emma Stikker
V1 - CD
19:15 - 20:30 Dames 4 Wouter Rempt V1 - AB
19:15 - 20:30 Dames J2 Tristan Abell V2 - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 Robbert Zevalkink V1
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 16:30 Keepers Training Trainingsgroep V2 - CD Jongste Jeugd Trainers: Lois Turkesteen & Famke de Wit
15:45 - 16:45 Meisjes 3 F1 V1 - CD
15:45 - 16:45 Meisjes 3 F2 Iris Rooij V1 - CD
15:45 - 16:45 Meisjes 3 F3 V1 - CD
15:45 - 16:45 Meisjes 3 F4 Hugo van Zanten V1 - CD
15:45 - 16:45 Meisjes 6 E1 Noor Sengers V1 - AB
15:45 - 16:45 Meisjes 6 E2 Noa Koster V1 - AB
15:45 - 16:45 Meisjes 6 E3 Fien van Westerop V2 - AB
15:45 - 16:45 Meisjes 6 E4 Zon van de Zuidwind V2 - AB
15:45 - 16:45 Meisjes F nieuw V1 - CD
16:00 - 17:00 FunkeyGroep V3 - CD
16:00 - 17:00 Jongens Benjamins 1e jaars V3 - AB
16:00 - 17:00 Jongens Benjamins 2e jaars Frederique Schurink V3 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes Benjamins 1e jaars Keet Sengers V3 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes Benjamins 2e jaars Emma van Schagen V3 - AB
16:30 - 17:15 Keepers Training Trainingsgroep V2 - CD Trainers: Famke en Emma Coordinatie Nick Keepers: JC2. MC3, MD2, MD3, MD4
16:45 - 17:45 Jongens 6 E1 Jacky Visser
Kiara van der Ven
V1 - CD
16:45 - 17:45 Jongens 6 E2 Lotte Jager
Sylke Verkuyl
V1 - CD
16:45 - 17:45 Jongens 6 E3 V1 - CD
16:45 - 17:45 Meisjes 8 E1 Clara Carroll
Maartje Vonden Hoff
V1 - AB
16:45 - 17:45 Meisjes 8 E2 Nikky Pijpers
Rianne Timmerman
V1 - AB
16:45 - 17:45 Meisjes 8 E3 Frederique Veen
Indy de Nieuwe
V2 - AB
17:00 - 18:15 Meisjes C2 Christiaan Smit
Lois Buis
V3 - AB
17:00 - 18:15 Meisjes D2 Indy Roos Rube
Lieve Oosthoek
V3 - CD
17:15 - 18:00 Keepers Training Trainingsgroep V2 - C Trainers: Marije, Emma, Coordinatie: Nick Keepers: MB2, MC2, JC1
17:15 - 18:00 Keepers Training Trainingsgroep V2 - D Trainers: Nick Huigens, Emma. Keepers: MB1, MC1, MD1
17:45 - 19:00 Meisjes A2 Florance Groeneweg V2 - AB
17:45 - 19:00 Meisjes B2 Benthe Jager
Zasha van Hoeve
V1 - AB
17:45 - 19:00 Meisjes D1 Mika Hanenberg V1 - CD
18:00 - 18:45 Keepers Training Trainingsgroep V2 - CD Trainers: Nick Huijgens, Emma. Keepers: MA1, MA2.
18:15 - 19:30 Jongens C1 Lucas Levin
Martijn Jager
V3
18:15 - 19:30 Jongens C2 Annette van Dieden V3
19:00 - 20:30 Dames 1 Jeroen Siskens V1
20:30 - 22:00 Heren 3 (O) Esmay Buis V1