14976681_1683012315345754_8221630968384198776_o.jpg Hockey (78 of 175).jpg hockey (164 of 233).jpg 14940026_1683013525345633_9059045724972224366_o.jpg Hockey (109 of 175).jpg strawberries3.jpg Hockey (45 of 175).jpg
Mijn Team
Wedstrijden
Jeugd
Senioren

Barrooster

zaterdag 25 november 2017 
08:00 - 10:00  Ouders/verzorgers van Jasmijn Verbaan Bardienst 
08:00 - 10:00  Ouders/verzorgers van Djoeke Leuning Bardienst 
08:00 - 10:00  Dienstdoend Bestuurslid 
10:00 - 12:00  Team - jongens D1 Bardienst 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Naomi Mijnders Bardienst 
10:00 - 12:00  Team - meisjes C4 Bardienst 
12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Leah van Zeelt Bardienst 
12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Lude Scheenaard Bardienst 
12:00 - 14:00  Team - meisjes C5 Bardienst 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Isabel Hoogland Bardienst 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Ploon Defourny Bardienst 
16:00 - 18:00  Team - meisjes B3 Bardienst 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van May Vergers Bardienst 
18:00 - 19:00  Dienstdoend Bestuurslid 
zondag 26 november 2017 
09:45 - 10:30  Team - heren 3 Bardienst 
10:30 - 12:30  Team - dames 4 Bardienst 
12:30 - 14:30  Team - dames 5 Bardienst 
14:30 - 16:30  Team - veteranen B Bardienst 
16:30 - 00:00  Team - veteranen A Bardienst 
zaterdag 2 december 2017 
08:00 - 10:00  Team - jongens 8 E2 Bardienst 
08:00 - 10:00  Team - meisjes D1 Bardienst 
08:00 - 10:00  Dienstdoend Bestuurslid 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Roos van der Velden Bardienst 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Fee Wijdoogen Bardienst 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Frederique Weerwind Bardienst 
12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Liam Wesemann Bardienst 
12:00 - 14:00  Team - jongens B1 Bardienst 
12:00 - 14:00  Team - meisjes C3 Bardienst 
14:00 - 16:00  Team - meisjes B1 Bardienst 
14:00 - 16:00  Team - jongens A2 Bardienst 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Isabelle Stikker Bardienst 
16:00 - 18:00  Team - jongens A1 Bardienst 
16:00 - 18:00  Dienstdoend Bestuurslid 
zondag 3 december 2017 
11:30 - 12:30  Team - heren 2 Zaalwacht 
12:30 - 14:30  Team - dames 3 Zaalwacht 
14:30 - 16:30  Team - dames 2 Zaalwacht 
16:30 - 00:00  Team - heren 4 Zaalwacht