Hockey (45 of 175).jpg strawberries3.jpg lustrum11.jpg
Mijn Team
Wedstrijden
Jeugd
Senioren
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:45 Meisjes C3 V1 - CD
16:30 - 17:45 Meisjes D3 Pam Sengers
Zasha van Hoeve
V1 - AB
17:45 - 19:00 Jongens B1 Dajo Spierenburg
Dennis Zuyderduyn
V1 - CD
17:45 - 19:00 Meisjes B1 Pepijn Hendriksen V1 - AB
17:45 - 19:00 Meisjes B2 Edith Karsten V2 - AB
19:00 - 20:30 Dames 5 Dajo Spierenburg V3 - CD
19:00 - 20:15 Jongens A1 Esmay Buis V1 - CD
19:00 - 20:15 Meisjes A1 Bas van Haaster V1 - AB
19:00 - 20:15 Meisjes A2 Edith Karsten V2 - AB
20:00 - 22:00 Dames 1 Wilmer van Dijk V3 - AB
20:15 - 21:45 Dames 2 V2 - CD
20:30 - 22:00 Trimmers V1
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 17:00 Meisjes D2 Benthe Jager
Christiaan Smit
V1 - AB
15:45 - 17:00 Meisjes D4 Indy Roos Rube
Lieve Oosthoek
V1 - CD
17:00 - 18:15 Jongens D1 Martijn Jager V1 - CD
17:00 - 18:15 Meisjes B4 Arlette Vonden hoff - Prinsen V2 - AB
17:00 - 18:15 Meisjes D1 Mika Hanenberg V1 - AB
18:15 - 19:30 Jongens C1 Sierd Schotanus
Tjade Bijlsma
V1 - CD
18:15 - 19:30 Meisjes A3 Edith Karsten V2 - AB
18:15 - 19:30 Meisjes A4 Hans Dorrestijn V2 - CD
18:15 - 19:30 Meisjes C1 V1 - AB
19:30 - 21:00 Heren 1 Robbert Zevalkink V1 - AB
20:30 - 22:00 Dames 1 Wilmer van Dijk V1 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 FunkeyGroep V2 - A
15:00 - 16:00 Jongens 3 F1 V1
15:00 - 16:00 Meisjes 3 F1 V1
15:00 - 16:00 Meisjes 3 F2 V1
15:00 - 16:00 Meisjes 3 F3 V1
16:00 - 17:00 Jongens 6 E1 V1
16:00 - 17:00 Meisjes 6 E1 V2
16:00 - 17:00 Meisjes 6 E2 V2
16:00 - 17:00 Meisjes 6 E3 V2
16:00 - 17:00 Meisjes 8 E1 V1
16:00 - 17:00 Meisjes 8 E2 V1
17:00 - 18:15 Meisjes B2 Edith Karsten V1 - CD
17:00 - 18:15 Meisjes C2 Annette van Dieden V1 - AB
17:00 - 18:15 Meisjes C3 Emma Stikker V2 - CD
17:45 - 19:00 Meisjes B3 Dennis Zuyderduyn V2 - AB
18:15 - 19:30 Meisjes A2 Edith Karsten V1 - CD
18:15 - 19:30 Meisjes D2 Benthe Jager
Christiaan Smit
V1 - AB
19:00 - 23:00 Keepers Training Trainingsgroep V3 - CD
19:00 - 20:30 Dames 3 V2 - AB
19:00 - 20:30 Dames 4 V2 - CD
19:30 - 20:45 Jongens B1 Dajo Spierenburg
Dennis Zuyderduyn
V1 - CD
19:30 - 20:45 Meisjes A1 Bas van Haaster V1 - AB
20:30 - 22:00 Dames A Bruce Spencer V3 - AB
20:30 - 22:00 Heren 3 Sander Sjoerd Joustra V2 - AB
20:30 - 22:00 Heren 4 V2 - CD
20:30 - 22:00 Heren 5 Sander Sjoerd Joustra V2 - AB
20:45 - 22:15 Dames 2 Bas van Haaster V1 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 17:00 Meisjes D1 Mika Hanenberg V1 - AB
15:45 - 17:00 Meisjes D3 Pam Sengers
Zasha van Hoeve
V1 - CD
17:00 - 18:15 Jongens C1 Sierd Schotanus
Tjade Bijlsma
V1 - AB
17:00 - 18:15 Meisjes C1 V1 - CD
17:00 - 18:15 Meisjes D4 Indy Roos Rube
Lieve Oosthoek
V2 - AB
18:15 - 19:30 Jongens A1 Esmay Buis V1 - CD
18:15 - 19:30 Meisjes B1 Pepijn Hendriksen V1 - AB
19:30 - 21:00 Dames 1 Wilmer van Dijk V1 - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 Robbert Zevalkink V1 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens 6 E1 V1
16:00 - 17:00 Jongens Benjamins 1e jaars V3
16:00 - 17:00 Jongens Benjamins 2e jaars V3
16:00 - 17:00 Meisjes 6 E1 V1
16:00 - 17:00 Meisjes 6 E2 V1
16:00 - 17:00 Meisjes 6 E3 V1
16:00 - 17:00 Meisjes 8 E1 V2
16:00 - 17:00 Meisjes 8 E2 V2
16:00 - 17:00 Meisjes Benjamins 1e jaars V3
16:00 - 17:00 Meisjes Benjamins 2e jaars V3
17:00 - 18:15 Jongens D1 Martijn Jager V1 - AB
17:00 - 18:15 Meisjes C2 Annette van Dieden V2 - AB
18:15 - 19:45 Meisjes A3 Dajo Spierenburg V1
18:15 - 19:45 Meisjes A4 Dennis Zuyderduyn V1
18:15 - 19:45 Meisjes B3 Martijn Jager V1
18:15 - 19:45 Meisjes B4 Esmay Buis V1
19:45 - 21:15 Heren 2 Esmay Buis V1 - AB